Як придбати квитки?

Купувати квитки он-лайн дуже просто. 3 кроки — і квитки ваші. Купівля квитків можлива лише після авторизації на сайті. Авторизуйтесь через меню "Кабінет".

КРОК 1: Оберіть дату, фільм та час сеансу

В меню «Розклад» ви можете фільтрувати фільми за датою.

Також, ви можете це зробити з головної сторінки. Просто оберіть сеанс із запропонованого списку під постером фільму та натисніть час обраного сеансу.

КРОК 2: Оберіть місце

Тепер перед вами відкрилося вікно зі схемою залу, назвою обраного фільму, форматом, часом показу та цінами. Переконайтеся що час сеансу, дата показу та назва фільму відповідає обраному Вами.

Оберіть собі місця в залі. Ваш вибір буде позначено червоним кольором. Інформація про вартість та статус місць з права від схеми. Оберіть тип квитка дорослий або дитячий (вік до 9 років включно), та натисніть «Придбати». У випадку якщо Ви хочете лише забронювати обрані квитки, натисніть «Бронювати». Послуга бронювання платна (5 гривень за кожне обране місце).

Звертаємо Вашу увагу на те, що придбати або забронювати через сайт, можна не більше 10 квитків за один раз.

При купівлі/бронюванні квитка стягується сервісний збір в розмірі 1,6% від суми замовлення.

Якщо Ви вперше купуєте квитки на нашому сайті, ми радимо Вам вказати електронну пошту в налаштуваннях облікового запису. В такому випадку придбані електронні квитки можна буде отримувати також на вказану електронну пошту. Авторизація може бути здійснена також за допомогою облікового запису facebook або google.

Після авторизації дані автоматично беруться з облікового запису.

Перед тим, як купувати квитки, ви можете ознайомитися з правилами відвідування кінозалу та правилами повернення квитків.

КРОК 3: Введіть реквізити оплати

Введіть реквізити платіжної карти або оберіть зручний для Вас спосіб оплати. Декілька секунд ваш платіж буде оброблятися. Зауважте, що в більшості банків діє система 3D Secure, яка запропонує ввести додатковий код, який Ви отримаєте в СМС-повідомленні.

Якщо оплата здійснено успішно, ви побачите номер вашого замовлення, який потрібно буде обміняти на квиток у касі кінотеатру. Також Вам у особистому кабінеті та на вказаній електронній пошті буде доступний електронний квиток з QR-кодом (при умові купівлі квитка) який ви можете показати безпосередню контролеру в залі кінотеатру. В такому випадку обмінювати квитки в касі не потрібно. Якщо Ви лише бронювали квитки обов’язково обміняйте код замовлення надісланий SMS та оплатіть вартість квитка в касі Кінотеатру не пізніше ніж за 20 хвилин до початку сеансу. Бронювання на не викуплені місця автоматично анулюється за 20 хвилин до початку сеансу.

Детальну інформацію щодо вашого замовлення можна переглянути в особистому кабінеті.

Звертаємо Вашу увагу на те, що квиток з’явиться в особистому кабінеті лише після обробки платежу системою безпеки. У деяких випадках обробка платежу може тривати до 10-15 хвилин. Якщо квиток одразу не з’явився в особистому кабінеті спробуйте оновити сторінку через 5-10 хвилин. У разі затримки обробки платежу Ви отримаєте повідомлення від системи безпеки на поштову адресу вказану під час оплати.

Якщо у вас виникли пропозиції та зауваження, будь ласка, телефонуйте за номером: +38 066 282 89 54.

Або напишіть нам у Facebook.

Приємного перегляду!

Увага!

З 01.09.2023 бронювання квитків здійснюється лише на сайті кінотеатру. Бронювання в касі буде недоступним. Вартість бронювання складає 5 грн за кожне місце (без ПДВ) + 1,6% сервісного збору. Заброньовані квитки необхідно викупити в касі кінотеатру за 20 хвилин до початку сеансу. Не викуплена бронь автоматично анулюється за 20 хвилин до початку сеансу.